немного обо всём
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

немного обо всём

немного обо всём
 
ФорумПорталПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 Купівля ноутбука

Перейти вниз 
Участников: 4
АвторСообщение
majobo




Сообщения : 15
Дата регистрации : 2022-07-21

Купівля ноутбука Empty
СообщениеТема: Купівля ноутбука   Купівля ноутбука I_icon_minitimeВс Апр 30, 2023 9:31 am

Привіт, думав спочатку купити собі MACBOOK, але як побачив його вартість, що то вже почав сумніватися про його покупку. Так ось, може якісь інші ноутбуки можете запропонувати
Вернуться к началу Перейти вниз
Refo

Refo


Сообщения : 123
Дата регистрации : 2021-11-27

Купівля ноутбука Empty
СообщениеТема: Re: Купівля ноутбука   Купівля ноутбука I_icon_minitimeВс Апр 30, 2023 9:31 am

Asus Laptop 14 і 15, Lenovo IdeaPad 3 і 5, Acer Aspire 3 і 5, Acer Swift 3, Asus Vivobook 14, Huawei MateBook D 15, Honor Magicbook X14 кращі варіанти за рекомендацією блогера, в Інтернеті шукайте більше інформації.
Вернуться к началу Перейти вниз
dodexor




Сообщения : 15
Дата регистрации : 2022-07-21

Купівля ноутбука Empty
СообщениеТема: Re: Купівля ноутбука   Купівля ноутбука I_icon_minitimeВс Апр 30, 2023 9:32 am

Епл користується попитом тривалий час, рекомендую вам ознайомитися з характеристиками підходящої вам моделі, а також подивитися огляди, почитати коментарі, звернутися до консультанта за допомогою.
Вернуться к началу Перейти вниз
homegoj

homegoj


Сообщения : 207
Дата регистрации : 2021-04-10

Купівля ноутбука Empty
СообщениеТема: Re: Купівля ноутбука   Купівля ноутбука I_icon_minitimeВс Апр 30, 2023 9:33 am

Я ось одного не можу зрозуміти, ви хочете купити нормальний ноутбук, або ви хочете підібрати ноутбук під певний бюджет?
Коли перед цим стояло питання про вибір ноутбука, то я спочатку для себе вирішив, краще куплю пристрій в кредит, але зате буду використовувати його абсолютно для всіх своїх потреб.
У підсумку замовив собі в кредит ноутбук APPLE MacBook Air A2337 Space Gray https://zhuk.ua/noutbuky/ його ціна не маленька, але протягом року я виплачу всю суму без проблем.
Купівля ноутбука Z
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Купівля ноутбука
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
немного обо всём :: Разговоры у костра-
Перейти: