немного обо всём
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

немного обо всём

немного обо всём
 
ФорумПорталПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 Як улагодити питання з документами та податковою?

Перейти вниз 
Участников: 3
АвторСообщение
Mikki333




Сообщения : 16
Дата регистрации : 2023-03-20

Як улагодити питання з документами та податковою? Empty
СообщениеТема: Як улагодити питання з документами та податковою?   Як улагодити питання з документами та податковою? I_icon_minitimeПн Мар 20, 2023 2:39 pm

Доброго дня усім, підкажіть мені будь ласка у мене в компанії виникли деякі складнощі з документами та податковою, як можна швидко це питання залагодити і що ви можете порадити мені що б такої помилки більше не допускати?
Вернуться к началу Перейти вниз
Commandame0101




Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-03-21

Як улагодити питання з документами та податковою? Empty
СообщениеТема: Re: Як улагодити питання з документами та податковою?   Як улагодити питання з документами та податковою? I_icon_minitimeВт Мар 28, 2023 5:19 pm

Привіт друже, я як тільки найняв бухгалтерський супровід для своєї компанії всі питання були вирішені, співробітники компанії знають, що треба робити в таких ситуаціях, тому дуже швидко все зробили, досі користуюся цими послугами і не яких проблем не виникає, дуже задоволений їхньою роботою.
Вернуться к началу Перейти вниз
Mikki333




Сообщения : 16
Дата регистрации : 2023-03-20

Як улагодити питання з документами та податковою? Empty
СообщениеТема: Re: Як улагодити питання з документами та податковою?   Як улагодити питання з документами та податковою? I_icon_minitimeПн Апр 03, 2023 12:58 pm

Дякую тобі велике за допомогу
Вернуться к началу Перейти вниз
jekalopah




Сообщения : 5
Дата регистрации : 2023-04-24

Як улагодити питання з документами та податковою? Empty
СообщениеТема: Re: Як улагодити питання з документами та податковою?   Як улагодити питання з документами та податковою? I_icon_minitimeПн Апр 24, 2023 1:44 pm

Так, це до речі чудовий вихід із ситуації
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Як улагодити питання з документами та податковою?
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
немного обо всём :: Разговоры у костра-
Перейти: