немного обо всём
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

немного обо всём

немного обо всём
 
ФорумПорталПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 Протидії фінансовим шахраїствам

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Mikki333




Сообщения : 16
Дата регистрации : 2023-03-20

Протидії фінансовим шахраїствам Empty
СообщениеТема: Протидії фінансовим шахраїствам   Протидії фінансовим шахраїствам I_icon_minitimeПн Мар 11, 2024 5:43 pm

Привіт усім! Хочу дізнатися, які методи є найбільш ефективними для протидії фінансовим шахраїствам, як всередині, так і поза межами компанії. Буду вдячний за вашу допомогу.
Вернуться к началу Перейти вниз
Commandame0101




Сообщения : 7
Дата регистрации : 2023-03-21

Протидії фінансовим шахраїствам Empty
СообщениеТема: Re: Протидії фінансовим шахраїствам   Протидії фінансовим шахраїствам I_icon_minitimeВт Мар 12, 2024 6:20 pm

Доброго дня! Запобігання фінансовим шахрайствам вкрай важливе завдання для будь-якої компанії. До найефективніших методів можна віднести систематичне навчання персоналу у виявленні шахрайства, використання передових систем моніторингу та контролю фінансових операцій, а також залучення професіоналів, які надають бухгалтерські послуги, для аналізу та аудиту фінансів компанії. Важливо встановити жорсткі внутрішні процедури контролю за фінансами та обмежити доступ до інформації лише обмеженому колу співробітників.
Вернуться к началу Перейти вниз
Mikki333




Сообщения : 16
Дата регистрации : 2023-03-20

Протидії фінансовим шахраїствам Empty
СообщениеТема: Re: Протидії фінансовим шахраїствам   Протидії фінансовим шахраїствам I_icon_minitimeСр Мар 13, 2024 5:20 pm

Хочу висловити свою подяку за вашу швидку і точну відповідь і я дуже вдячний за вашу готовність допомогти.
Вернуться к началу Перейти вниз
Mikki333




Сообщения : 16
Дата регистрации : 2023-03-20

Протидії фінансовим шахраїствам Empty
СообщениеТема: Re: Протидії фінансовим шахраїствам   Протидії фінансовим шахраїствам I_icon_minitimeЧт Мар 14, 2024 4:25 pm

Найбільш ефективні методи протидії фінансовому шахрайству включають внутрішні контролі, освіту персоналу, регулярну аудиторську перевірку, застосування технологій безпеки та співпрацю з правоохоронними органами.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Протидії фінансовим шахраїствам
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
немного обо всём :: Разговоры у костра-
Перейти: