немного обо всём
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

немного обо всём

немного обо всём
 
ФорумПорталПоследние изображенияПоискРегистрацияВход

 

 Хочу купити вологий корм для кота

Перейти вниз 
Участников: 2
АвторСообщение
Refo

Refo


Сообщения : 123
Дата регистрации : 2021-11-27

Хочу купити вологий корм для кота Empty
СообщениеТема: Хочу купити вологий корм для кота   Хочу купити вологий корм для кота I_icon_minitimeВт Янв 23, 2024 3:13 am

Всім привіт! У мене є кіт який в основному харчується сухим кормом, але хочу час від часу його балувати вологим кормом, але не знаю який обрати. Хочу, щоб ви мені порадили вологий корм з гарним складом, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
Вернуться к началу Перейти вниз
homegoj

homegoj


Сообщения : 206
Дата регистрации : 2021-04-10

Хочу купити вологий корм для кота Empty
СообщениеТема: Re: Хочу купити вологий корм для кота   Хочу купити вологий корм для кота I_icon_minitimeВт Янв 23, 2024 4:28 am

Всі коти, мабуть, люблять вологий корм, але його купувати на постійній основі не вигідно, але іноді можна балувати улюбленця. Я можу тобі підказати надійний інтернет-магазин, в якому тільки якісний корм, та ціни помірні.
Вернуться к началу Перейти вниз
Refo

Refo


Сообщения : 123
Дата регистрации : 2021-11-27

Хочу купити вологий корм для кота Empty
СообщениеТема: Re: Хочу купити вологий корм для кота   Хочу купити вологий корм для кота I_icon_minitimeВт Янв 23, 2024 4:31 am

Я це розумію, тому хочу хоча б один раз в день давати улюбленцю такий корм. Можливо ти зможеш мені порадити дійсно якісний вологий корм з чудовим складом? А на магазин, краще за все залиш посилання.
Вернуться к началу Перейти вниз
homegoj

homegoj


Сообщения : 206
Дата регистрации : 2021-04-10

Хочу купити вологий корм для кота Empty
СообщениеТема: Re: Хочу купити вологий корм для кота   Хочу купити вологий корм для кота I_icon_minitimeВт Янв 23, 2024 4:38 am

Хорошим є вологий корм для дорослих котів після стерилізації Purina Pro Plan Sterilised шматочки у паштеті з тунцем та лососем <a href="https://maudau.com.ua/category/volohyi-korm-dlia-kotiv">https://maudau.com.ua/category/volohyi-korm-dlia-kotiv</a> який можна придбати в інтернет-магазині Maudau. Корм має відмінні смакові характеристики та привабливий аромат, виготовлений із високоякісних натуральних інгредієнтів.

Відрізняється високим вмістом білків і низьким вмістом жирів, легко перетравлюється та засвоюється, завдяки правильному балансу поживних речовин. Ціна також на корм достатньо лояльна, тому купуй навіть з запасом. Представлений корм в багатьох смаках.

Хочу купити вологий корм для кота Img_0
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Хочу купити вологий корм для кота
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Корм для кота
» Корм для кота
» Хочу купити собі телефон
» Хочу купити хороший і не дорогий телефон від компанії Apple
» Питательный и сбалансированный корм

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
немного обо всём :: Разговоры у костра-
Перейти: